Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Twoje dane będą przetwarzane zgodnie z naszą polityką prywatności
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
O nas

Mazurskie Słoiki

Zbieramy i przetwarzamy surowce w miejscu ich naturalnego pochodzenia. Są na wyciągnięcie ręki. Pyszne, ekologiczne, o ogromnym potencjale zdrowotnym. Dziko rosnące rośliny, ich kwiaty i owoce, z łąk, pól i lasów to niewykorzystany dar natury, który jest dla nas inspiracją. Naszą przewagą jest praktycznie brak łańcucha dostaw, bliskość pochodzenia produktów, tradycyjne czyli proste metody przetwarzania i solidarna cena, która zapewnia sprawiedliwy podział przychodów na każdym etapie, od zbieracza do sprzedawcy detalicznego. Umożliwiamy rzemieślniczą produkcję na większą skalę. Proces przetwórczy odbywa się przy poszanowaniu natury i jej naturalnego cyklu, w którym człowiek i produkt są na równi ważni. 

Nasi dostawcy od wiosny do jesieni pracują według kalendarza wegetacji roślin i dostarczają nam wysokojakościowe surowce. Wkładają w nie mnóstwo misternej pracy (od ręcznego zbierania, przez suszenie, po przetwarzanie w tradycyjny sposób), ale także kawał serca. Współpracując ze sprawdzonymi zbieraczami, drobnymi przetwórcami, zielarzami i ogrodnikami mamy gwarancję, że wyroby osiągną pełnię smaku i walorów zdrowotnych. Jeśli masz swój ogród i nie jesteś w stanie przetworzyć jego plonów — skontaktuj się z nami. Zorganizujemy transport, pomoc w zbieraniu oraz odkupimy od Ciebie owoce czy zioła.

Nasze produkty są niestandaryzowane. Oznacza to, że produkty mogą różnić się pomiędzy poszczególnymi partiami. 

Nie zagwarantujemy Wam, że produkty będą zawsze identyczne i powtarzalne, ale gwarantujemy to, że są wykonywane przez ludzi, którzy przygotowują te przetwory dokładnie tak samo, jak przygotowują je dla swoich bliskich. 

Otrzymujecie również dożywotnią gwarancję na nasz produkt. Jeśli kupicie od nas produkt, który nie będzie Wam smakował, zepsuje się (stosujemy tylko tradycyjną pasteryzację, więc to może się zdarzyć), lub produkt w Waszej spiżarni będzie stał tak długo, że minie mu termin przydatności do spożycia, to zawsze możecie go u nas wymienić. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl